Zagłosuj na nas!
Specjały rybne
Specjały rybne

Dni Karpia w Dolinie Baryczy

Na początku września 2021 rozpoczęły się tegoroczne Dni Karpia w Dolinie Baryczy. To już kolejna, 16. edycja tego barwnego i smacznego wydarzenia w magicznej Dolinie Karpia, leżącej na pograniczu Dolnego Śląska i Wielkopolski. Słynie z pysznych dań z lokalnych ryb tutaj hodowanych, czystej natury i cudnych krajobrazów. Doświadczysz tego najpełniej podczas licznych i zróżnicowanych wydarzeń Dni Karpia, które odbywają się co weekend, przez 11 jesiennych tygodni, od wrzenia do listopada.

Degustacje lokalnych kulinariów, nie tylko ryb, ale i kiszonek, miodów, win czy wszelkich przetworów, spacery ornitologiczne, przejażdżki bryczkami, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, fotosafari, zawody wędkarskie oraz koncerty - to tylko część imprez, które czekają na Ciebie w Dolinie Baryczy podczas Dni Karpia. Plenerowe i pod dachem, odbywają się w różnych miejscach Doliny, m.in. w Rudzie Sułowskiej, w Miliczu czy nad Stawem Górecznik. Jako Patron Medialny serdecznie zapraszamy Was na Dni Karpia i gorąco polecamy cudną Dolinę Baryczy, która zachwyciła nas w zeszłym roku! Nasz przewodnik po najlepszych atrakcjach Doliny Baryczy znajdziesz tutaj.

Specjały rybne
Specjały rybne

Wydarzenia podczas Dni Karpia są bezpłatne i biletowane. Korzystając zarówno z jednych, jak i drugich, możecie wygrywać nagrody w różnych konkursach, ponadto wydając opinie o konkretnych wydarzeniach, również możecie zdobyć upominki! Dni Karpia w Dolinie Baryczy koordynuje Stowarzyszenie "PARTNERSTWO dla Doliny Baryczy", z siedzibą w Miliczu (pl. ks. E. Waresiaka 7). Stronę oficjalną Dni Karpia znajdziesz tutaj.

Specjały Doliny Baryczy
Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Ruda Sułowska
Przejażdżka bryczką
Ruda Sułowska
Kolorowy Szlak Karpia
Dolina Baryczy
Spływ w Dolinie Baryczy
Kolorowy Szlak Karpia
Milicz trasa rowerowa
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Dowiedz się więcej o miejscach z artykułu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
29 wrzesień 2021 14:25

[cytuj autor='Katawil']Jak często odbywa się taka impreza? I czy teraz- w okresie pandemii są jakieś zmiany?[/cytuj]

Dni Karpia są co roku, akurat trwają, przez 11 weekendów jesiennych, z powodu pandemii wiem, że rok temu były jakies ograniczenia, ale na pewno obecnie odbywa sie sporo imprez, bo to również w dużej mierze imprezy plenerowe, ale i degustacje w restauracjach sie odbywają, warto wejść na ich Facebooka i być na bieżąco 🙂 Pozdrawiam!

Katawil
29 wrzesień 2021 13:16

Jak często odbywa się taka impreza? I czy teraz- w okresie pandemii są jakieś zmiany?

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Udany weekend w Polsce? 10 miejsc na krótki wypoczynek

Weekend w Polsce to fantastyczny pomysł! O tym, że Polska jest piękna i warta zachodu wiemy od dawna, ale cieszy mnie fakt, że coraz więcej Polaków tak sądzi i polubiło podróżowanie po Polsce, zarówno w formie jednodniowych wycieczek, weekendowych wypadów czy nawet wakacyjnych podróży. Chętnie podpowiem Ci, gdzie przyjemnie i urokliwie spędzić czas, jakie miejsca wybrać, aby fantastycznie wypocząć, w ciekawej i wspaniałej scenerii. Koniecznie chciałam wybrać miejscówki porozrzucane po całej Polsce, tak, by każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Mam nadzieję, że te pomysły okażą się dla Ciebie fajne i pomocne, tym bardziej, że zawierają też podpowiedzi noclegów i smacznych restauracji. Niektóre latem bywają tłoczne, natomiast wszystkie są piękne przez cały rok, dlatego te najpopularniejsze zaplanuj poza szczytem sezonu, bo zwiedzanie będzie na pewno przyjemniejsze. Jeśli któreś miejsce zainteresowało Cię szczególnie, możesz też kliknąć w niebieskie linki, wtedy znajdziesz więcej szczegółowych informacji. Zobacz 10 sprawdzonych propozycji na udany weekend w Polsce!

06 październik 2021 10:46

Najlepsze atrakcje w Polsce z Certyfikatem Polskie Szlaki Polecają!

Najlepsze atrakcje w Polsce to temat szeroki jak rzeka, trudno porównać cudne szczyty górskie z muzeami, parkami rozrywki czy zabytkami architektury. My dzisiaj skupimy się na najlepszych atrakcjach biletowanych, którym przyznaliśmy właśnie Certyfikat jakości "Polskie Szlaki Polecają!". Nie wszystkie wyróżnione atrakcje są pod dachem, ale spora ich część, także to świetna podpowiedź na podróżowanie w mniej sprzyjających porach roku, jak słotna jesień czy zima. Jest to dobra alternatywa dla naszych wiosennych Top Atrakcji, które prezentują wiele bezpłatnych atrakcji na łonie natury.

Certyfikat "Polskie Szlaki Polecają!" to nasza nowa akcja. Co roku jesienią blogoportal Polskie Szlaki przyznawać będzie Certyfikat atrakcjom, które wg nas odznaczają się wysoką jakością usług, przyjaznym nastawieniem do turystów i przede wszystkim ciekawą treścią prezentowaną w obiekcie. Możemy Wam je polecić z czystym sumieniem, wśród nich znajdziecie miejscówki bardzo różnorodne, zarówno obiekty historyczne, o poważnych treściach, jak i atrakcje rodzinne, ze swobodnym stylem zwiedzania.

19 październik 2021 12:56

Prosimy o głosy!!

Ludzie mili, zaczął się ostatni etap Mistrzostw Blogerów - głosowanie finałowe. Potrzebna nam Wasza pomoc! Jeśli cenicie naszą pracę, głosujcie na nas - Anna i Łukasz Piernikarczyk Polskie Szlaki. Link tutaj: https://bit.ly/3FJpJoF

Zasady głosowania:

  • Kliknij „Głosuj” przy naszym blogu - Anna i Łukasz Piernikarczyk Polskie Szlaki
  • Podaj swojego e-maila
  • Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link potwierdzający w mailu

Wiadomość może wpaść do spamu.
Głosować można co 24 godziny. Głosowanie trwa do 30 listopada!
Dziękujemy pięknie 🙂

 

 

24 listopad 2021 16:09
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021