Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Strona główna naszego bloga
Strona główna naszego bloga

Odświeżony portal Polskie Szlaki

Komentarze 2
2021-02-26 11:30:40

W zeszłym roku świętowaliśmy 15 lat Polskich Szlaków. Przez ten czas portal, jak i cały Internet bardzo się zmieniły, dlatego w tym roku postanowiliśmy uporządkować Polskie Szlaki i stworzyć nową szatę graficzną wraz z nowymi możliwościami. 

Gdy zaczynaliśmy w 2005 roku Internet wyglądał zupełnie inaczej. Sieci społecznościowe w zasadzie nie istniały, a blogosfera dopiero powstawała. Cały czas ulepszaliśmy nasz portal, by było to miejsce nowoczesne, ładne a przede wszystkim przyjazne naszym Użytkownikom czyli Krajtroterom. Powstawało wiele nowych funkcjonalności jak Wycieczki, Forum czy Blog. Dziś oddajemy Wam nowe, przebudowane Polskie Szlaki

Portal z opisami atrakcji

Cały nasz portal podzieliliśmy na kilka części w formie subdomen. Pod głównym adresem www.polskieszlaki.pl mieści się nasz przewodnik z opisami atrakcji turystycznych i miejscowości w całej Polsce. Ciągle pracujemy nad nowymi tekstami, uaktualniamy stare, ulepszamy ich wartość użytkową dodając godziny otwarcia, adresy czy zestawienia najważniejszych atrakcji. Tutaj możecie oceniać i pisać opinie o atrakcjach, by inni mogli przeczytać Wasze wrażenia i przekonać się do zwiedzenia tych miejsc. Jeżeli bawisz się z nami w zbieranie kilometrów (naszych punktów) to za każą opinię otrzymasz 20 kilometrów.

Okno z możliwością oceniania i napisania opinii o atrakcji
Okno z możliwością oceniania i napisania opinii o atrakcji

Linków do wystawiania opinii pojawiło się w portalu kilka, w formie małych zakładek koło zdjęcia miejsca. Jeżeli nie zwiedziłeś jeszcze danego miejsca, to w oknie oceny możesz zaznaczyć, że chcesz zwiedzić to miejsce.

Atrakcje z zakładką umożliwiającą ich ocenianie
Atrakcje z zakładką umożliwiającą ich ocenianie

Poprawione też zostały wszystkie wyszukiwarki w portalu. Opcji wyszukiwania jest może nieco mniej, ale za to są te najbardziej potrzebne jak np. lista miejsc, które chcesz zobaczyć, czy te w pobliżu twojej lokalizacji GPS.

Rozbudowana, ale wygodna wyszukiwarka atrakcji
Rozbudowana, ale wygodna wyszukiwarka atrakcji

Oddajemy Wam również wygodny planer podróży, dzięki któremu z łatwością stworzysz plan całej Twojej wyprawy. Przy opisie atrakcji czy miejscowości możesz dodać to miejsce do planera, by następnie na jego podstawie wygenerować swój przewodnik w formie PDFu lub zapisać tę podróż w naszym portalu.

Planer z możliwością wygenerowania przewodnika PDF
Planer z możliwością wygenerowania przewodnika PDF

Podróże Krajtroterów

Skoro już mowa o podróżach. Wszystkie społecznościowe funkcjonalności naszego portalu powędrowały pod adres podroze.polskieszlaki.pl. To tam są Wasze podróże, forum podróżnicze oraz wszyscy nasi Krajtroterzy. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć tak sympatyczną społeczność, dzielącą się swoimi przeżyciami ze swoich podróży. W Internecie nie ma tak przyjaznej społeczności. Dzięki!

W komentarzach do podróży można teraz dodawać zdjęcia dlatego zapraszamy do chwalenia się swoimi zdjęciami z opisywanych miejsc. Oczywiście wszystko jest podane w ładnej, nowoczesnej formie 🙂

Komentarze pod Waszymi podróżami
Komentarze pod Waszymi podróżami

W konfiguracji każdego użytkownika pojawiła się też nowa opcja - powiadomienie o nowej relacji Krajtrotera. Jeżeli więc lubisz czytać relacje z podróży, to zachęcamy do włączenia tej opcji.

Blog z naszymi podróżami

My również uwielbiamy podróżować i cieszymy się, że nie raz nasze wyjazdy są inspiracją dla Was. Pod adresem blog.polskieszlaki.pl przedstawiamy nasz punkt widzenia - zawsze pozytywny, bo Polska nas zachwyca 🙂

Będziemy tu pisać o najpiękniejszych atrakcjach, nowościach, recenzjach, ale przede wszystkim o naszych podróżach. Chętnie przeczytamy Wasze opinie na ich temat.

Strona główna naszego bloga
Strona główna naszego bloga

Turystyczna mapa Polski

Przez te wszystkie lata dodaliśmy ponad 7000 opisów miejsc i co najważniejsze zaznaczaliśmy je dokładnie na mapie. Dzięki temu pod adresem mapa.polskieszlaki.pl możecie znaleźć niezwykle przydatną turystyczną mapę Polski z nową, wygodną wyszukiwarką, trasami dojazdu i możliwością łatwego oceniania tych miejsc.

Mapa turystyczna Polski
Mapa turystyczna Polski

Zapraszamy Was wszystkich do uczestniczenia w życiu naszej społeczności, do dzielenia się relacjami i zdjęciami z Waszych podróży, do oceniania i pisania opinii o pięknych miejscach w Polsce, a przede wszystkim do podróżowania i odkrywania wspaniałych miejsc, które są wciąż do odkrycia.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Łukasz Piernikarczyk
15 marzec 2021 11:00

Trochę to trwało, ale błąd został już poprawiony, wraz z odświeżeniem strony.

Piotr
27 luty 2021 21:45

zdjęć  noclegów nie można dodać, poprawcie to 

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Atrakcje dla dzieci - pomysły na Dzień Dziecka i nie tylko!

Dzisiaj Dzień Dziecka i zarazem niemal początek długiego weekendu, a czemu by nie wybrać się po rodzinną przygodę? W okolicy bliższej, a może nawet dalszej? Dzieci uwielbiają rodzinne pikniki i zabawę w parkach rozrywki. Zobacz nasze pomysły, zainspiruj się i zrób dziecku frajdę. Jestem przekonana, że i Tobie się spodoba 🙂

01 czerwiec 2021 13:21

Top Atrakcje 2021!

No i zaczęło się! Przygotowania trwały od miesiąca, zaprosiliśmy do współpracy kilka Organizacji Turystycznych i blogerów podróżniczych. Ankieta czekała tylko na Was i na dzisiejszą datę, która rozpoczęła Top Atrakcje 2021. To 10. edycja rankingu i z tej okazji nieco odnowiona formuła - 64 atrakcje, po 8 w 8 kategoriach. I tylko jedno głosowanie. Ankieta będzie aktywna do 20 czerwca 2021, kiedy poznamy Top Atrakcje czyli najlepsze atrakcje w Polsce w tym roku. Każdy może zagłosować tylko 1 raz, bez logowania i bez żadnych opłat!
Głosuj na Top Atrakcje!

21 maj 2021 21:17

Gdzie na wakacje? Najlepsze turystyczne regiony w Polsce

Planujesz wakacje w Polsce i jaki region pierwszy wpada Ci do głowy? Czy polskie wybrzeże, tak jak to zwykle bywa? A może jesteś bardziej otwarty na poszukiwania nowego? Może wolisz każdą podróżą sięgnąć dalej, w nieznane Ci dotąd rewiry naszego kraju? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, w tym rankingu odnajdziesz regiony świetne na wakacje w Polsce oraz na krótsze wypady weekendowe. Idealne na rodzinną zabawę, ale i samotne wędrówki. Kilka z nich to pewniaki, ale może niektóre moje wybory Cię zaskoczą. Wierz mi, każdy region w Polsce może zafundować niezłą przygodę, ja wybrałam moim zdaniem 6 najlepszych turystycznych regionów. Jest to oczywiście w pełni subiektywne zestawienie, możesz się z nim zgadzać lub nie, ale każdy mój wybór dobrze uzasadniam. Mam nadzieję, że zachęcę Cię do podróży po naszym kraju, zobacz najlepsze regiony turystyczne w Polsce i zbieraj pomysły na wakacje 🙂

08 kwiecień 2021 13:44
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021