Deli Park
Deli Park

Zapraszamy na spacer do pięknego Deli Park

KOCHANI! Mamy dobrą wiadomość 🙂
Od  soboty tj. 9 maja 2020 roku OTWARTY jest DELI Park część spacerowa
- jest to I etap "odmrożenia"?
Cały czas wszystkich dotyczą obostrzenia, dlatego Deli Park przygotował dla Was specjalne zalecenia by można bezpiecznie korzystać z dostępnych na ten moment atrakcji.

BILET SPACEROWY DOSTĘPNY CODZIENNIE W GODZINACH 
Pon – Pt: 12:00 – 18:00 
Sob – Nd: 11:00 – 18:00 
Kasy zamykają się na godzinę przed zamknięciem Parku

Deli Park
Deli Park

DELI Park – ścieżka spacerowa wśród Zwierząt prehistorycznych, Owadów w powiększeniu, Mini zoo, podniebna EKO – wioska, Świat miniatur (ścieżka spacerowa pośród miniatur budowli) oraz otwarta zielona przestrzeń spacerowa w Parku.

Bilet wstępu spacerowy – 15zł/ osoba

 

Deli Park
Deli Park

Bilet Spacerowy dostępny jest od 9.05.2020 roku do odwołania 
1. Informacja pod nr tel. 61-819-52-62, 
2. Możliwość zakupu biletu na miejscu i płatność tylko kartą płatniczą lub on-line
3. Na podstawie regulaminu sprzedaży biletów on-line DELI Parku parku edukacji i rozrywki Organizator informuje, że użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.
4. Ze względu na ograniczenia działalności w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju dla turystów udostępnione są wyłącznie bezpieczne ścieżki spacerowe oraz przestrzeń zielona spacerowa i podniebna EKO – wioska 
5. Czas pobytu na terenie obiektu ograniczony jest do 2 godzin.
6. Kasa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje również ze względu na złą pogodę oraz ograniczoną przepustowość danych atrakcji.
7. Przed zakupem biletu zapoznaj się ze skróconą wersją polityki bezpieczeństwa:
- Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek w prawidłowy sposób (zasłonięte usta i nos),
- Poruszając się wzdłuż ścieżek spacerowych zabronione jest dotykanie eksponatów oraz innych elementów infrastruktury.
- W trosce o bezpieczeństwo naszych gości obsługa będzie regulowała liczbę osób przebywających na terenie obiektu . 
- Prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości od innych osób zwiedzających minimum 2 m. 
- Na całym obszarze Parku obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z infrastruktury zabawowej( place zabaw , plac zabaw krokodyl, piaskownica interaktywna , wewnętrzny plac zabaw ). Te przestrzenie zostały zabezpieczone i odgrodzone dla zwiedzających. 
- Zachęcamy do odpoczynku z wykorzystaniem ścieżek spacerowych.
ZAPRASZAMY 🙂

Deli Park
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Dowiedz się więcej o miejscach z artykułu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Najlepsze turystyczne regiony w Polsce

Planujesz wakacje w Polsce i jaki region pierwszy wpada Ci do głowy? Czy polskie wybrzeże, tak jak to zwykle bywa? A może jesteś bardziej otwarty na poszukiwania nowego? Może wolisz każdą podróżą sięgnąć dalej, w nieznane Ci dotąd rewiry naszego kraju? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, w tym rankingu odnajdziesz regiony świetne na wakacje oraz na krótsze wypady weekendowe. Idealne na rodzinną zabawę, ale i samotne wędrówki. Kilka z nich to pewniaki, ale może niektóre moje wybory Cię zaskoczą. Wierz mi, każdy region w Polsce może zafundować niezłą przygodę, ja wybrałam moim zdaniem 6 najlepszych turystycznych regionów. Jest to oczywiście w pełni subiektywne zestawienie, możesz się z nim zgadzać lub nie, ale każdy mój wybór dobrze uzasadniam. Mam nadzieję, że zachęcę Cię do podróży po naszym kraju, zobacz najlepsze regiony turystyczne w Polsce!

08 kwiecień 2021 13:44

Najpiękniejsze zamki w Polsce. Top 15

Najpiękniejsze zamki w Polsce - słyszę tę frazę i już mnie elektryzuje. A Was? Czy znajdzie się tutaj osoba, która nie lubi zamków? Szczerze wątpię. To jedne z najczęściej i najchętniej odwiedzanych atrakcji w Polsce - świadkowie historii, ale i zarazem piękne budowle, zachwycające swą architekturą.

01 marzec 2021 13:20

Najpiękniejsze miasta w Polsce. Top 10

Miast w Polsce jest bardzo wiele, nawet już tych określanych mianem pięknych. Jedne są większe, inne mniejsze, bardziej lub mniej urokliwe. Sporo z nich zasługuje na uwagę turystów, ale tutaj chcę Wam przedstawić krótki ranking 10. najpiękniejszych polskich miast, toteż trudny miałam wybór. Jak zawsze jest to więc całkowicie subiektywna lista, oparta na naszych realnych doświadczeniach, bo każde z tych miast odwiedziliśmy przynajmniej jeden raz i to z noclegiem.

05 marzec 2021 09:25
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021