Zamek Liw
Zamek Liw

Zobacz Polskę za pół ceny!

Komentarze 0
2020-03-09 13:14:59

Już niedługo odbędzie się kolejne fajne turystyczne wydarzenie czyli Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. To ogólnopolska akcja promocyjna, w ramach której wiele polskich obiektów turystycznych oferuje promocyjną cenę zwiedzania, a turyści chętnie z tego korzystają. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 roku.

Setki ofert

To nie ściema ani naciąganie, w tym czasie naprawdę możesz skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach, obniżonych o 50%. Akcja pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej jest dla każdego, na oficjalnej stronie akcji już kilka tygodni wcześniej zobaczysz wszystkie atrakcje dostępne w niższej cenie, więc łatwo zaplanujesz swój wymarzony wyjazd. Warto skorzystać z oferty również w niskim sezonie, gdy nie przeszkadzają tłumy, a już pogoda jest zachęcająca 🙂 Co ciekawe, w akcji biorą udział różnorodni przedsiębiorcy, nie tylko muzea, ale również gastronomia, noclegi i inne obiekty, więc możesz kompleksowo się zabawić i poznać uroki zwiedzania Polski. 

Skansen w Lublinie
Skansen w Lublinie

Ciekawe atrakcje biorące udział w akcji

Wśród obiektów z obniżoną ceną są m.in. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Łazienki Królewskie w Warszawie, Żywe Muzeum Piernika, Zamek Książ w Wałbrzychu, Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", Sandomierz Królewskie Miasto (np. Muzeum Okręgowe w Zamku), , Zamek w ChęcinachPark Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, Zamek w Mosznej, Kopalnia w Wieliczce, Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Nad Strumykiem, Chata "na Końcu" Świata, Gospoda "Kruszyna" czy Restauracja Cesarska.

Wzajemne korzyści

Weekend za pół ceny to świetna okazja, żeby promować naszą piękną Polskę! Tutaj wszyscy korzystają, przedsiębiorcy mogą zapromować swoje obiekty i ofertę, zaś turyści cieszą się atrakcjami w sporo niższych cenach. Wszyscy są zadowoleni, a przy tym budują się więzi i zaufanie do polskich obiektów. 

Dołącz do zadowolonych Krajtroterów

To wspaniała inicjatywa, dlatego też akcja cieszy się z edycji na edycję coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród przedstawicieli samych atrakcji, jak i wśród chętnych, by je odwiedzać 🙂 Sześć edycji nie może kłamać 🙂 Dołącz do zadowolonych turystów zwiedzających Polskę i Ty!  Pełną ofertę w obniżonych cenach na weekend 20-22 marca 2020 znajdziesz tutaj.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Jesienne Szlaki Jurajskie - podsumowanie. Top 5 Największe pozytywne zaskoczenia

Przez 10 tygodni trwania Projektu Jurajskie Szlaki Jesienne odbyliśmy 9 wspaniałych podróży na naszą ulubioną Jurę Krakowsko-Częstochowską. Tylko 9, bo w jednym tygodniu zatrzymała nas kwarantanna i aż 9 w tych trudnych czasach. 

Dodatkowo odbyliśmy w tym czasie 2 podróże bonusowe na Jurę w trakcie Juromanii - Święta Szlaku Orlich Gniazd, ale ich nie bierzemy pod uwagę w tym zestawieniu.

2020-11-18 13:45:22

Nasz kalendarz 2021

Jak co roku o tej porze, pracujemy nad kalendarzem 2021. Znajdą się w nim zdjęcia z naszych tegorocznych podróży, których, jak się okazuje było całkiem sporo i bardzo trudny wybór przed nami 🙂

Wraz z okładką to 13 pięknych i wyjątkowych miejsc, a chciałoby się pokazać dużo więcej! Jak Wam się podoba zajawka?

2020-11-19 13:19:50

Na rowerach przez gminę Świerklaniec z Tvp 3 Katowice

Moi mili, wspominałam Wam przy okazji naszej wizyty w studio TVP3 w Katowicach, że będzie jeszcze kilka felietonów z naszych podróży. I tak wybraliśmy się na rowerach do ciekawych atrakcji naszej gminy. 

Towarzyszyła nam telewizja, żeby zachęcić do rodzinnych wypraw szersze grono. Program prowadziła przemiła Dominika Brzoza-Piprek. A ja ze swej strony pokażę Wam jeszcze zdjęcia, które pewnie niejednego z Was zachęcą do spacerów w plenerze 🙂

2020-10-30 20:11:59
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021