Zamek Liw
Zamek Liw

Zobacz Polskę za pół ceny!

Komentarze 0
2020-03-09 13:14:59

Lubisz podróże po Polsce? Planujesz wycieczkę rodzinną? A może nie jesteś przekonany ? Skorzystaj z jednej z wielu ofert podczas obniżonego weekendu 20-22 marca 2020 w ramach akcji Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny.

To fantastyczna okazja, by taniej zwiedzać, poznawać, ale i odpoczywać w naszym kraju, a przy tym przekonać się, jaka to fajna sprawa być turystycznym PolakoManiakiem ! 🙂

Skansen w Lublinie
Skansen w Lublinie

Już niedługo odbędzie się kolejne fajne turystyczne wydarzenie czyli Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny. To ogólnopolska akcja promocyjna, w ramach której wiele polskich obiektów turystycznych oferuje promocyjną cenę zwiedzania, a turyści chętnie z tego korzystają. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 roku.

Setki ofert

To nie ściema ani naciąganie, w tym czasie naprawdę możesz skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach, obniżonych o 50%. Akcja pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej jest dla każdego, na oficjalnej stronie akcji już kilka tygodni wcześniej zobaczysz wszystkie atrakcje dostępne w niższej cenie, więc łatwo zaplanujesz swój wymarzony wyjazd. Warto skorzystać z oferty również w niskim sezonie, gdy nie przeszkadzają tłumy, a już pogoda jest zachęcająca 🙂 Co ciekawe, w akcji biorą udział różnorodni przedsiębiorcy, nie tylko muzea, ale również gastronomia, noclegi i inne obiekty, więc możesz kompleksowo się zabawić i poznać uroki zwiedzania Polski. 

Skansen w Chorzowie
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
Zamek w Sandomierzu

Ciekawe atrakcje biorące udział w akcji

Wśród obiektów z obniżoną ceną są m.in. Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Łazienki Królewskie w Warszawie, Żywe Muzeum Piernika, Zamek Książ w Wałbrzychu, Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie, Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie", Sandomierz Królewskie Miasto (np. Muzeum Okręgowe w Zamku), , Zamek w ChęcinachPark Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno, Zamek w Mosznej, Kopalnia w Wieliczce, Gospodarstwo agroturystyczne Stajnia Nad Strumykiem, Chata "na Końcu" Świata, Gospoda "Kruszyna" czy Restauracja Cesarska.

Wzajemne korzyści

Weekend za pół ceny to świetna okazja, żeby promować naszą piękną Polskę! Tutaj wszyscy korzystają, przedsiębiorcy mogą zapromować swoje obiekty i ofertę, zaś turyści cieszą się atrakcjami w sporo niższych cenach. Wszyscy są zadowoleni, a przy tym budują się więzi i zaufanie do polskich obiektów. 

Zamek w Chęcinach
Zamek w Chęcinach

Dołącz do zadowolonych Krajtroterów

To wspaniała inicjatywa, dlatego też akcja cieszy się z edycji na edycję coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród przedstawicieli samych atrakcji, jak i wśród chętnych, by je odwiedzać 🙂 Sześć edycji nie może kłamać 🙂 Dołącz do zadowolonych turystów zwiedzających Polskę i Ty!  Pełną ofertę w obniżonych cenach na weekend 20-22 marca 2020 znajdziesz tutaj.

Sandomierz
Łazienki Królewskie
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Najlepsze turystyczne regiony w Polsce

Planujesz wakacje w Polsce i jaki region pierwszy wpada Ci do głowy? Czy polskie wybrzeże, tak jak to zwykle bywa? A może jesteś bardziej otwarty na poszukiwania nowego? Może wolisz każdą podróżą sięgnąć dalej, w nieznane Ci dotąd rewiry naszego kraju? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, w tym rankingu odnajdziesz regiony świetne na wakacje oraz na krótsze wypady weekendowe. Idealne na rodzinną zabawę, ale i samotne wędrówki. Kilka z nich to pewniaki, ale może niektóre moje wybory Cię zaskoczą. Wierz mi, każdy region w Polsce może zafundować niezłą przygodę, ja wybrałam moim zdaniem 6 najlepszych turystycznych regionów. Jest to oczywiście w pełni subiektywne zestawienie, możesz się z nim zgadzać lub nie, ale każdy mój wybór dobrze uzasadniam. Mam nadzieję, że zachęcę Cię do podróży po naszym kraju, zobacz najlepsze regiony turystyczne w Polsce!

08 kwiecień 2021 13:44

Najpiękniejsze zamki w Polsce. Top 15

Najpiękniejsze zamki w Polsce - słyszę tę frazę i już mnie elektryzuje. A Was? Czy znajdzie się tutaj osoba, która nie lubi zamków? Szczerze wątpię. To jedne z najczęściej i najchętniej odwiedzanych atrakcji w Polsce - świadkowie historii, ale i zarazem piękne budowle, zachwycające swą architekturą.

01 marzec 2021 13:20

Najpiękniejsze miasta w Polsce. Top 10

Miast w Polsce jest bardzo wiele, nawet już tych określanych mianem pięknych. Jedne są większe, inne mniejsze, bardziej lub mniej urokliwe. Sporo z nich zasługuje na uwagę turystów, ale tutaj chcę Wam przedstawić krótki ranking 10. najpiękniejszych polskich miast, toteż trudny miałam wybór. Jak zawsze jest to więc całkowicie subiektywna lista, oparta na naszych realnych doświadczeniach, bo każde z tych miast odwiedziliśmy przynajmniej jeden raz i to z noclegiem.

05 marzec 2021 09:25
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021