Spływ Dunajcem
Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem dawniej i dziś

Komentarze 0
2020-03-04 08:48:04

Czy dzisiaj Spływ tratwami jest równie popularny co kiedyś?

Jest to największa atrakcja regionu od dawien dawna. To ważny, jeśli nie obowiązkowy punkt na mapie turystów, tłumnie przyjeżdżających w Pieniny. Aktualnie tratwy to nie jedyna możliwość, by spłynąć Przełomem Dunajca. Można również pokonać tą trasę na pontonach i na kajakach! To równie ciekawe, a nawet bardziej emocjonujące opcje, by zaliczyć Spływ Przełomem.

Przełom Dunajca

Piękno dzikich gęstwin, szum wody, przepiękne krajobrazy jak z pocztówki i wszechobecne góry na czele z masywem Trzech Koron…  Przełom Dunajca to najpiękniejszy odcinek trasy, niezależnie czy płyniesz tratwą, kajakiem z Niedzicy czy pontonem ze Sromowiec Niżnych. To stały punkt atrakcji, który niezmiennie zapiera dech w piersiach. Dlatego koniecznie trzeba odwiedzić serce Pienińskiego Parku Narodowego.

Spływ Dunajcem
Spływ Dunajcem

Rafting i Spływ Kajakami

Czemu kajaki i rafting to fajna sprawa? To proste - dostarczają wielu wrażeń i dodatkowo lekkiego dreszczyku emocji. Uczestnicy biorą aktywny udział w spływie - wiosłując. Jeśli szukasz przygód, to z całą pewnością biorąc udział w takim spływie znajdziesz je! Na pontonie płynie 6-8 osób, a wraz z nimi sternik, który sprawuje opiekę nad całą grupą. Na czas spływu dostaniesz kamizelkę asekuracyjną i kask. Podobnie jest z kajakami. Tu są dwie opcje do wyboru - spływ kajakiem pojedynczym lub 2-osobowym. Obie opcje są bardzo bezpieczne i nie ma tutaj większych ograniczeń co do uczestników takich spływów. Zatem warto zabrać rodzinę czy znajomych na Spływ Dunajcem i samemu doświadczyć niezapomnianych wrażeń.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Dowiedz się więcej o miejscach z artykułu

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Jesienne Szlaki Jurajskie - podsumowanie. Top 5 Największe pozytywne zaskoczenia

Przez 10 tygodni trwania Projektu Jurajskie Szlaki Jesienne odbyliśmy 9 wspaniałych podróży na naszą ulubioną Jurę Krakowsko-Częstochowską. Tylko 9, bo w jednym tygodniu zatrzymała nas kwarantanna i aż 9 w tych trudnych czasach. 

Dodatkowo odbyliśmy w tym czasie 2 podróże bonusowe na Jurę w trakcie Juromanii - Święta Szlaku Orlich Gniazd, ale ich nie bierzemy pod uwagę w tym zestawieniu.

2020-11-18 13:45:22

Nasz kalendarz 2021

Jak co roku o tej porze, pracujemy nad kalendarzem 2021. Znajdą się w nim zdjęcia z naszych tegorocznych podróży, których, jak się okazuje było całkiem sporo i bardzo trudny wybór przed nami 🙂

Wraz z okładką to 13 pięknych i wyjątkowych miejsc, a chciałoby się pokazać dużo więcej! Jak Wam się podoba zajawka?

2020-11-19 13:19:50

Na rowerach przez gminę Świerklaniec z Tvp 3 Katowice

Moi mili, wspominałam Wam przy okazji naszej wizyty w studio TVP3 w Katowicach, że będzie jeszcze kilka felietonów z naszych podróży. I tak wybraliśmy się na rowerach do ciekawych atrakcji naszej gminy. 

Towarzyszyła nam telewizja, żeby zachęcić do rodzinnych wypraw szersze grono. Program prowadziła przemiła Dominika Brzoza-Piprek. A ja ze swej strony pokażę Wam jeszcze zdjęcia, które pewnie niejednego z Was zachęcą do spacerów w plenerze 🙂

2020-10-30 20:11:59
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021