Top Atrakcje 2021!

Top Atrakcje
Top Atrakcje
Komentarze 2
2021-05-21 21:17:41

No i zaczęło się! Przygotowania trwały od miesiąca, zaprosiliśmy do współpracy kilka Organizacji Turystycznych i blogerów podróżniczych. Ankieta czekała tylko na Was i na dzisiejszą datę, która rozpoczęła Top Atrakcje 2021. To 10. edycja rankingu i z tej okazji nieco odnowiona formuła - 64 atrakcje, po 8 w 8 kategoriach. I tylko jedno głosowanie. Ankieta będzie aktywna do 20 czerwca 2021, kiedy poznamy Top Atrakcje czyli najlepsze atrakcje w Polsce w tym roku. Każdy może zagłosować tylko 1 raz, bez logowania i bez żadnych opłat!
Głosuj na Top Atrakcje!

Podzieliliśmy ankietę na 8 ciekawych kategorii, więc na pewno znajdziesz coś co uwielbiasz:

Top Atrakcje
Top Atrakcje
  • Nowości i odkrycia
  • Zamki i pałace
  • Parki rozrywki
  • Rekreacja rodzinna
  • Przyrodnicze azyle
  • Wysiłek i satysfakcja
  • Atrakcyjne miejscowości
  • Atrakcje UNESCO w Polsce

W każdej kategorii o Twój głos konkuruje 8 wspaniałych atrakcji z całej Polski.
Zagłosuj już dziś i pokaż nam, jakie atrakcje lubisz najbardziej. Twój głos się dla nas liczy i jesteśmy go bardzo ciekawi.

Współpracują z Top Atrakcje:

Dolnośląska Organizacja Turystyczna
Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna - OROT
SLASKIE.travel
Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna LOTUR
Warszawska Organizacja Turystyczna
Świat Podróże Kultura
mynaszlaku.pl - blog o górach i podróżach z dzieckiem
Jedź w Polskę
MaNa w podróży
Zależna w podróży
Znajkraj
Zbieraj się
Bartekwpodrozy.pl

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
23 czerwiec 2021 14:41

[cytuj autor='Malinda79']Wielkie dzięki za ten artykuł- zbiorówkę 😉 Przyda się 🙂[/cytuj]

Polecamy się

Malinda79
23 czerwiec 2021 14:23

Wielkie dzięki za ten artykuł- zbiorówkę 😉 Przyda się 🙂

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Najpiękniejsze miasta województwa śląskiego. Top 8 ciekawych miejsc na Śląsku.

Województwo śląskie obfituje w piękne i ciekawe miasta, które mogą poszczycić się naprawdę długą historią i genialną architekturą. Wiem, że wielu turystów bardzo lubi odwiedzać miasta i stawia je ponad atrakcjami przyrodniczymi. A to dlatego, że mogą tu liczyć na rozbudowaną infrastrukturę i skryć się we wnętrzach w razie niepogody.

Dlatego dzisiaj podrzucam Wam zestawienie najpiękniejszych miast w województwie śląskim, aby Was zainspirować do kolejnych wojaży. To super pomysły na jesienny City Break. Oczywiście to w pełni subiektywna ocena. W trójce znalazły się Pszczyna, Cieszyn i Bielsko Biała. Zobacz też inne miejscówki, które ujęłam w rankingu.

Przy wyborze wszystkich miast kierowałam się przede wszystkim unikalnością architektury. Uwielbiamy ładne rynki i to one w dużej mierze zadecydowały, że dane miasto zostało tutaj uwzględnione.

27 październik 2022 11:13

Tatry Wysokie – co warto o nich wiedzieć?

Decydując się na wyjazd w góry, często wybieramy te najpopularniejsze – Tatry Wysokie – idealne miejsce dla miłośników natury i górskich wędrówek. Z uroków tych niezwykłych gór cieszą się zarówno Polacy, jak i Słowacy, bo szczyty o charakterze alpejskim rozciągają się przez dwa kraje. Czym cechują się Tatry Wysokie? Dowiedz się więcej o tym przyrodniczym i turystycznym obszarze!

09 listopad 2022 18:13

Co to jest trekking i jaki sprzęt pomoże go uprawiać?

Aktywność fizyczna, w najróżniejszych formach i postaciach, jest dzisiaj modna. Większość z nas rusza się, coś ćwiczy, gdzieś trenuje. Jedni „rżną w gałę”, inni wylewają siódme poty na wszelkiej maści „runmaggedonach”, kolejni przemierzają lodową pustynię Svalbardu. Jednym z popularniejszych rodzajów aktywności jest trekking

Nazwa niby angielska, ale jakoś obca, mająca trochę egzotyczny posmak. Skąd się wzięła i czym jest denotowana przez nią dyscyplina? Jaki sprzęt jest tu niezbędny? No i właściwie czemu świat na punkcie trekkingu nieco zwariował?

14 listopad 2022 10:55
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022