Wybierz z nami Top Atrakcje 2020

Komentarze 0
2020-05-15 08:54:03

Zbliżają się wakacje, więc nadszedł moment na nasz coroczny ranking najlepszych atrakcji w Polsce - Top Atrakcje 2020 - to już dziewiąta edycja tego prestiżowego plebiscytu, w którym ostatecznie wyłonionych zostanie 5 top atrakcji czyli polskich hitów turystycznych nadchodzącego sezonu!

Jeśli nie wiesz, gdzie pojechać na wakacyjny wyjazd, a wiadomo, że w tym roku bardziej niż w innych latach bliższe nam stały się właśnie polskie atrakcje, a nie zagraniczne wojaże, zostań z nami i czerp garściami pomysły na swe letnie podróże 🙂

W eliminacjach Top Atrakcji pojawiło się aż 160 miejsc w 5 kategoriach, na które głosujemy przez 2 tygodnie, by wyłonić 40 atrakcji, które zakwalifikują się do głosowania finałowego.

Wynikiem finału będzie 5 zwycięskich, równorzędnych atrakcji, po jednej z każdej kategorii. To będą Top Atrakcje 2020!

Kategorie Top Atrakcji

Zamki i pałace (podkategorie: zamki północy, zamki południa, zamki jurajskie, pałace)
Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur i dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i rekreacja, ogrody zoologiczne)
Krajobrazy (podkategorie: szczyty, jeziora, osobliwości przyrodnicze, regiony)
Inne atrakcje (podkategorie: szlaki turystyczne, muzea, skanseny, podziemia)
Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, nadbałtyckie kurorty)

Top Atrakcje 2020 - terminy i głosowanie

Eliminacje odbywają się w terminie od 15 maja 2020 do 31 maja 2020
Finał - od 01 czerwca 2020 do 21 czerwca 2020
Głosowanie odbywa się pod tym adresem

Pomóż Twojej Atrakcji zdobyć tytuł Top Atrakcji 2020?

Jeśli Twoja Atrakcja lub ulubiona atrakcja bierze udział w rankingu Top Atrakcje, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie Internautów na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. W ten sposób zwiększycie szanse na wygraną! Zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i dzielenia się z innymi🙂
Materiały dostępne są tutaj.

Co zyskają zwycięskie Atrakcje w rankingu Top Atrakcje 2020?

1. Widoczność w portalu topatrakcje.pl przez cały rok, a w kolejnych latach jako link w archiwum poprzednich edycji
2. Zdjęcie Atrakcji widoczne przez 2 tygodnie od zakończenia Finału w portalu polskieszlaki.pl - w sekcji "Polecamy" u góry strony głównej
3. Informacja o zdobytym wyróżnieniu na zawsze przy opisie Atrakcji w dziale Atrakcje
4. Obecność w informacji prasowej ogłaszającej wyniki rankingu Top Atrakcje 2020 zamieszczonej na stronie głównej portalu polskieszlaki.pl oraz rozesłanej do prasy i w naszym newsletterze (ponad 24.000 Odbiorców newslettera)
5. Obecność w notce ze zdjęciem Atrakcji o wynikach Top Atrakcji na naszym profilu Facebook (ponad 15.000 Fanów)
6. Zdjęcie Atrakcji na naszym Instagramie (ponad 2.000 Obserwujących)
7. Znaczek "Zwycięzca Top Atrakcji" przesłany na adres mailowy Atrakcji
8. Naklejka "Polskie Szlaki Polecają" przesłana na adres pocztowy Atrakcji

Organizator Top Atrakcji

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy Polskie Szlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 15 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 15.500 polubień, a na Instagramie 2.000 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wybieraj z nami top atrakcje i decyduj o polskiej turystyce 🙂 A jeśli masz własne pomysły na fajne atrakcje, podrzuć je w komentarzu, być może znajdą się w przyszłej edycji Top Atrakcji za rok, która będzie szczególną, bo 10. edycją! 

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Najpiękniejsze zamki w Polsce. Top 15

Najpiękniejsze zamki w Polsce - słyszę tę frazę i już mnie elektryzuje. A Was? Czy znajdzie się tutaj osoba, która nie lubi zamków? Szczerze wątpię. To jedne z najczęściej i najchętniej odwiedzanych atrakcji w Polsce - świadkowie historii, ale i zarazem piękne budowle, zachwycające swą architekturą.

01 marzec 2021 13:20

Najpiękniejsze miasta w Polsce. Top 10

Miast w Polsce jest bardzo wiele, nawet już tych określanych mianem pięknych. Jedne są większe, inne mniejsze, bardziej lub mniej urokliwe. Sporo z nich zasługuje na uwagę turystów, ale tutaj chcę Wam przedstawić krótki ranking 10. najpiękniejszych polskich miast, toteż trudny miałam wybór. Jak zawsze jest to więc całkowicie subiektywna lista, oparta na naszych realnych doświadczeniach, bo każde z tych miast odwiedziliśmy przynajmniej jeden raz i to z noclegiem.

05 marzec 2021 09:25

Najpiękniejsze parki narodowe w Polsce!

Kochani, oto moje zestawienie 5. najpiękniejszych parków narodowych w Polsce. To takie moje pewniaki, gdzie możesz ruszać w ciemno 🙂 Zobacz najlepsze parki narodowe w Polsce!

23 luty 2021 13:25
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021