Wybierz z nami Top Atrakcje 2020

W eliminacjach Top Atrakcji pojawiło się aż 160 miejsc w 5 kategoriach, na które głosujemy przez 2 tygodnie, by wyłonić 40 atrakcji, które zakwalifikują się do głosowania finałowego.

Wynikiem finału będzie 5 zwycięskich, równorzędnych atrakcji, po jednej z każdej kategorii. To będą Top Atrakcje 2020!

Kategorie Top Atrakcji

Zamki i pałace (podkategorie: zamki północy, zamki południa, zamki jurajskie, pałace)
Parki Rozrywki (podkategorie: parki miniatur i dinoparki, parki tematyczne, lunaparki i rekreacja, ogrody zoologiczne)
Krajobrazy (podkategorie: szczyty, jeziora, osobliwości przyrodnicze, regiony)
Inne atrakcje (podkategorie: szlaki turystyczne, muzea, skanseny, podziemia)
Miasta i miejscowości (podkategorie: duże miasta, miejscowości z klimatem, miejscowości górskie, nadbałtyckie kurorty)

Top Atrakcje 2020 - terminy i głosowanie

Eliminacje odbywają się w terminie od 15 maja 2020 do 31 maja 2020
Finał - od 01 czerwca 2020 do 21 czerwca 2020
Głosowanie odbywa się pod tym adresem

Pomóż Twojej Atrakcji zdobyć tytuł Top Atrakcji 2020?

Jeśli Twoja Atrakcja lub ulubiona atrakcja bierze udział w rankingu Top Atrakcje, zachęcamy do poinformowania o tym fakcie Internautów na swojej stronie lub w mediach społecznościowych. W ten sposób zwiększycie szanse na wygraną! Zapraszamy do pobrania materiałów promocyjnych i dzielenia się z innymi🙂
Materiały dostępne są tutaj.

Co zyskają zwycięskie Atrakcje w rankingu Top Atrakcje 2020?

1. Widoczność w portalu topatrakcje.pl przez cały rok, a w kolejnych latach jako link w archiwum poprzednich edycji
2. Zdjęcie Atrakcji widoczne przez 2 tygodnie od zakończenia Finału w portalu polskieszlaki.pl - w sekcji "Polecamy" u góry strony głównej
3. Informacja o zdobytym wyróżnieniu na zawsze przy opisie Atrakcji w dziale Atrakcje
4. Obecność w informacji prasowej ogłaszającej wyniki rankingu Top Atrakcje 2020 zamieszczonej na stronie głównej portalu polskieszlaki.pl oraz rozesłanej do prasy i w naszym newsletterze (ponad 24.000 Odbiorców newslettera)
5. Obecność w notce ze zdjęciem Atrakcji o wynikach Top Atrakcji na naszym profilu Facebook (ponad 15.000 Fanów)
6. Zdjęcie Atrakcji na naszym Instagramie (ponad 2.000 Obserwujących)
7. Znaczek "Zwycięzca Top Atrakcji" przesłany na adres mailowy Atrakcji
8. Naklejka "Polskie Szlaki Polecają" przesłana na adres pocztowy Atrakcji

Organizator Top Atrakcji

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny portal podróżniczy Polskie Szlaki.pl, który od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce! Już od 15 lat tworzony jest przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 15.500 polubień, a na Instagramie 2.000 Obserwujących. Oferuje też bardzo prężne i przyjazne Forum oraz tysiące fotorelacji Krajtroterów.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wybieraj z nami top atrakcje i decyduj o polskiej turystyce 🙂 A jeśli masz własne pomysły na fajne atrakcje, podrzuć je w komentarzu, być może znajdą się w przyszłej edycji Top Atrakcji za rok, która będzie szczególną, bo 10. edycją! 

Zobacz najciekawsze wpisy na naszym blogu

Nasz kalendarz 2021

Jak co roku o tej porze, pracujemy nad kalendarzem 2021. Znajdą się w nim zdjęcia z naszych tegorocznych podróży, których, jak się okazuje było całkiem sporo i bardzo trudny wybór przed nami 🙂

Wraz z okładką to 13 pięknych i wyjątkowych miejsc, a chciałoby się pokazać dużo więcej! Jak Wam się podoba zajawka?

2020-11-19 13:19:50

Jesienne Szlaki Jurajskie - podsumowanie. Top 5 Największe pozytywne zaskoczenia

Przez 10 tygodni trwania Projektu Jurajskie Szlaki Jesienne odbyliśmy 9 wspaniałych podróży na naszą ulubioną Jurę Krakowsko-Częstochowską. Tylko 9, bo w jednym tygodniu zatrzymała nas kwarantanna i aż 9 w tych trudnych czasach. 

Dodatkowo odbyliśmy w tym czasie 2 podróże bonusowe na Jurę w trakcie Juromanii - Święta Szlaku Orlich Gniazd, ale ich nie bierzemy pod uwagę w tym zestawieniu.

2020-11-18 13:45:22

Lubicie romańskie obiekty? Dziś filmik minutka o jednym z nich!

Zastanawiam się czy na Was też takie wrażenie robią romańskie budowle? My się nimi dość mocno jaramy! Niewiele już tak starych kościołów w Polsce zostało, więc jak się trafi, to nie możemy przejść koło nich obojętnie i przyznam szczerze, że nasze wakacje na Ziemi Łódzkiej trochę z tego powodu były.

Kolegiata w Tumie - XII wiek! Tak naprawdę to kolegiata łęczycka (dziś archikolegiata), a nazwa miejscowości Tum wzięła się właśnie od tej świątyni, bo kiedyś katedry i kolegiaty nazywano tumami. Zobaczcie nasz filmik minutkę o tej wspaniałej kolegiacie! Prosimy o łapki w górę i subskrypcje 🙂

2020-09-30 08:59:53
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2020