Brenna

Komentarze 5
2016-05-15

Również podczas pobytu naszych dziewczyn w sanatorium odwiedziliśy Brenną, bo to rzut beretem od Górek Wielkich. Byliśmy tam w tym roku zimą, a teraz porównaliśmy ją latem 🙂 Bardzo ładne miejsce, jeszcze kilka lat temu Brenna była niezbyt atrakcyjna, a obecnie odmieniła się nie do poznania. Świetnie pomógł w tym Park Turystyki w centrum, z placem zabaw, mini golfem, amfiteatrem, ścieżkami parkowymi, a dalej i parkiem linowym. Wszystko w centrum, w pięknej górskiej scenerii, nad malowniczą wstęgą rzeki Brennicy i pod Starym Groniem, który zimą staje się atrakcyjny dla narciarzy. Za rzeką warto podejść do Koziej Zagrody, zrekonstruowanej zagrody wołoskiej, gdzie prócz żywych kózek zobaczysz też zrekonstruowane elementy zabudowy gospodarczej. Bardzo urokliwe miejsce, fajne dla dzieci i dorosłych, z placem zabaw i jadłem.

Park Turystyki w Brennej
Utopiec
Stary Groń
kościół w Brennej
Rzeka Brennica
Kozia Zagroda
Kozia Zagroda
Kozia Zagroda w Brennej
kozia zagroda w brennej
Park Linowy w Brrennej
Park Linowy w Brennej
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

paweł rosiński
28 wrzesień 2016 20:29

ładny i nietrudny szlak to: Brenna - wejscie na Błatnią ( jest schronisko) - żółnym na Klimczoka lub krócej na siodło pod Klimczokiem - zejscie na busa i powrót., polecam.

Lutodar
02 sierpień 2016 22:59

Też bym chciał odwiedzić to miejsce. Wygląda całkiem fajnie. Tylko czy czas na to pozwoli?

Anna Piernikarczyk
02 sierpień 2016 19:51

Dzięki Wam 🙂 Fajne miejsce inne niż kilka lat temu, nadal dość zaciszne względem Wisły czy Szczyrku ale już nie zaściankowe 🙂 Ładnie tam

Maciej A
01 sierpień 2016 00:15

Prawie tam trafiłem w tym roku. Ale tu mam fajnego "gotowca" na inną wyprawę.

No z moimi dziewczynami też chętnie bym pojechał

pozdrawiam

marian
29 lipiec 2016 13:25

Ładna i urokliwa miejscowość.Bardzo pragnę kiedyś tam pojechać i zwiedzić Brenne i Szczyrk.

Wycieczka na mapie

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Zamki nad Loarą - zdjęcie

Zamki nad Loarą

Poprzednia podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021