Jaworzyna Krynicka

Komentarze 9
2015-08-30

Krynica tak ciekawa, że szkoda nam było czasu na kilkugodzinne podejście w upale, więc zdecydowaliśmy się na wjazd gondolą do góry na Jaworzynę Krynicką. Warto, fajne przeżycie choć mieliśmy trochę stracha, szczególnie dzieci, już im wyobraźnia pracuje 🙂 7 minut i byliśmy na górze, pobiegaliśmy tu i tam na szczycie Jaworzyny, a że było pięknie to szkoda było schodzić. Pogoda wymarzona do zdjęć, choć na chodzenie za ciepło 🙂 Schodziliśmy mieszanymi szlakami, trochę zielonym, trochę czerwoną ścieżką, a trochę po trasie narciarskiej. Szybko poszło, choć z przystankami. Przeszliśmy przez Schronisko na Jaworzynie, obok Kamienia Diabelskiego i pod gondolami. Stromy ostatni kawałek zbieglismy praktycznie bo inaczej się nie dało 🙂 Piękne widoki i fajna przygoda, polecam Jaworzynę Krynicką, tym bardziej, że to kolejne miejsce, gdzie można nawet z małymi dziećmi, z racji gondoli, a widoki już porządne górskie 🙂

Jaworzyna Krynicka
W gondoli
kolej na Jaworzynę Krynicką
górna stacja kolei na Jaworzynę Krynicką
Jaworzyna Krynicka
na Jaworzynie Krynickiej
Jaworzyna Krynicka
Jaworzyna Krynicka
Jaworzyna Krynicka szlak do schroniska
PTTK
Schronisko na Jaworzynie
Muzeum Pttk obok schroniska
Beskid Sądecki - Jaworzyna Krynicka
Jaworzyna Krynicka
Diabelski Kamień
gondole na Jaworzynę Krynicką
Kolej na Jaworzynę Krynicką
Beskid Sądecki
Jaworzyna Krynicka
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
04 wrzesień 2015 20:08

Dzięki Danusiu 🙂 Ja też mam teraz trochę obowiązków, zgranie planów, pierwsze zadania domowe, kto z kim siedzi itd itd 🙂 Nie wiedziałam że masz takie maluszki, fajnie 🙂 Również powodzenia!

Danusia
04 wrzesień 2015 19:54

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Tak, ciekawie było, a teraz... szkoła 🙂 Nasza młodsza jako 6-latek poszła, na razie jest ok 🙂 [/cytuj]

Doskonale rozumiem, co przeżywasz:-) Widzę ogromne przejęcie w oczach rodziców pierwszowklasistów,choć mam klasę siedmiolatków. Z powodu nawału pracy troszkę ostatnio rzadziej tu zaglądałam. Życzę Córci samych świetnych ocen w szkole,a Rodzicom wielu powodów do dumy ze szkolnych sukcesów młodszej latorośli. Trzymam kciuki.

Anna Piernikarczyk
04 wrzesień 2015 19:11

Tak, ciekawie było, a teraz... szkoła 🙂 Nasza młodsza jako 6-latek poszła, na razie jest ok 🙂

Danusia
04 wrzesień 2015 18:17

Aniu,widzę,że wasze tegoroczne wakacyjne wyjazdy były bogate we wrażenia...z Podlasia w góry i piękna Krynica:-) Świetnie.
 

mirosław
03 wrzesień 2015 18:58

aniu po twojej relacji widze iż była udana,szkoda rzeście nie odwiedzili muzeum znajdującego się poniżej schroniska.Eksponaty warte odwiedzenia

Anna Piernikarczyk
03 wrzesień 2015 17:03

Dziękuję Wam, my byliśmy pierwszy raz i nam się bardzo podobało

Lucy i Tom
03 wrzesień 2015 16:37

Byłam tam dawno temu. Ale się zmieniło. Super wycieczka

marian
03 wrzesień 2015 14:35

Super spędzony czas z rodziną.Krynica coraz to bardziej mi się podoba.Kusi mnie.

Roman Świątkowski
03 wrzesień 2015 13:46

Ale ślicznie.

Piękne miejsce odwiedziliście.

Piękna pogoda, dobre humory, super fotki.

Wycieczka na mapie

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Zamki nad Loarą - zdjęcie

Zamki nad Loarą

Poprzednia podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022