Park Ogrodzieniec

Komentarze 5
2014-08-02

W sobotę wybraliśmy się do Ogrodzieńca a dokładniej Podzamcza do kompleksu parków rozrywki pod wspólną nazwą Park Ogrodzieniec. Od 4 lat istnieje Park Miniatur, a teraz powstały jeszcze dodatkowo 3 parki - Dom Strachów i Legend oraz Ogród Doświadczeń Fizyczny połączony wejściem z Parkiem Rozrywki dla dzieci, dodatowo można też skorzystać z toru saneczkowego - świetna sprawa i uciecha nie tylko dla dzieci 🙂

Można wykupić bilety na poszczególne parki lub kupić wspólny bilet na wszystkie parki, tym bardziej że jest rodzinny i w ten sposób wychodzi najbardziej korzystnie.

W Parku Miniatur już kiedyś byliśmy, od tego czasu dodała się Jasna Góra, piękna makieta, powala też Wawel - ogromny i wspaniały, w ogóle miniatury są bardzo dbale wykonane i prezentują się bardzo ładnie, dodatkowo jest plac zabaw dla dzieci.

Pozostałe Parki to była dla nas nowość - Dom Strachów i Legend, dla dzieci dość straszny 🙂 można wybrać opcję ze światłem lub bez światła, z dziećmi na pewno polecam ze światłem, dość szybkie zwiedzanie, ale poznaje się kilka ciekawych legend jurajskich. Dom ten leży poniżej Parku Miniatur. Pod samym zamkiem natomiast ulokowały się Ogród Doświadczeń Fizycznych i Park Rozrywki dla najmłodszych oraz przylegający do nich tor saneczkowy. Osoby w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie, dla dzieci naprawdę wielka frajda, a tor saneczkowy spodoba się każdemu, jest bezpiecznie, samemu kontroluje się szybkość jazdy.

Park Miniatur
Park Miniatur

Po Parku wybraliśmy się jeszcze na zamek, ale to już w innej opowieści 🙂

Zamek Ogrodzieniec x2
Park Miniatur Ogrodzieniec Wawel
Tenczyn
Ogród Doświadczeń
Ogród Doświadczeń
Żyroskop
Żyroskop
Park Rozrywki
Tor saneczkowy
Dom Strachów i Legend
Dom Strachów i Legend
Dom Legend
Biała Dama
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
05 sierpień 2014 10:38

Dzięki Wam 🙂 milo owszem, i fajnie że i takie miejsca powstają, bo zaciszne też na Jurze są, wiele 🙂

Ela
05 sierpień 2014 10:21

Super miejsce, mojemu Tomkowi by sie spodobało , uwielbia takie atrakcje. Śliczne zdjęcia. Rodzinnie i widać że miło spędzony czas.

Danusia
05 sierpień 2014 08:32

Coraz więcej zmian w Ogrodzieńcu, centra rozrywki rosną tam jak grzyby po deszczu. Pozytywnie.

Krzysztof Dorota
04 sierpień 2014 20:23

super w ubiegłym roku jak tam byliśmy tor był w budowie pozdrawiamy

marian
04 sierpień 2014 14:02

Byłem tam trzy lata temu. Zmiany które tam widze na Twoich fotkach zachęcają do zwiedzenia ponownie tego miejsca.

Wycieczka na mapie

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Weston Super Mare - zdjęcie

Weston Super Mare

Poprzednia podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022