JuraPark Krasiejów

Komentarze 4
2014-06-28

W ramach całego Press Tour związanego z otwarciem Parku Nauki i Ewolucji Człowieka zwiedzaliśmy też cały JuraPark Krasiejów. To wspaniałe miejsce dla całej rodziny, najpierw odwiedziliśmy Oceanarium, gdzie w ciemności mogliśmy oglądać podwodne stworzenia, całkiem przedziwne i prehistoryczne, na koniec jeden z nich się na nas rzucił 🙂

Później przyszła kolej na Tunel czasu - jedyne takie kino z filmem oglądanym z kolejki turystycznej - bardzo fajna sprawa, tutaj dowiedzieliśmy się, jak powstało życie na Ziemi.

JuraPark Krasiejów
JuraPark Krasiejów

Wprost z Tunelu, Pani przewodnik, bardzo sympatyczna i z ogromną wiedzą poprowadziła nas na ścieżkę dinozaurów, w Pawilonie Uniwersytetu oglądaliśmy autentyczną skamieniałonośną warstwę skał, z kośćmi zwierząt kopalnych. Potem oglądaliśmy na ścieżce bardzo realnie wygladające dinozaury, podpisane i naturalnej wielkości. Niektóre naprawdę ogromne. Jeden z tych akurat niewielkich w członie nazwy ma Opole, bo właśnie tutaj został odkryty.

Na terenie JuraParku Krasiejów są też punkty gastronomiczne, plac zabaw, lunapark i inne atrakcje. JuraPark to nie tylko zabawa ale też nauka!

JuraPark Krasiejów
JuraPark Krasiejów
Dinozaury Krasiejów
Oceanarium
JuraPark Krasiejów
autentyczne wykopaliska
JuraPark Krasiejów
JuraPark Krasiejów
Krasiejów dinozaury
Krasiejów
JuraPark Krasiejów
Tunel czasu i Oceanarium
Tunel Czasu
Plac zabaw
JuraPark Krasiejów parking
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Sandra Krajewska
30 lipiec 2015 22:40

Super mi się tam podoba, jest full atrakcji. W lecie działa nawet kąpielisko (w cenie biletu), na którym można popływać i poleżeć na piaseczku, dodatkowo są ratownicy i rowerki wodne😉)

Maciej A
05 lipiec 2014 23:02

Fajne miejsce dla całej rodzinki,

monumentalnej wielkości stworzenia, oj dobrze że tylko makiety

pozdrawiam

Danusia
01 lipiec 2014 07:49

Fajna sprawa takie parki pełne przeszłości. Jak dotąd byłam jedynie w Parku Jurajskim w Łebie,tyz piknie.

marian
29 czerwiec 2014 22:53

Wspaniałe miejsce dla całej rodziny.

Ostatnio edytowany: 2014-06-29 22:56

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Krasiejów

Krasiejów

Krasiejów

Krasiejów

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Weston Super Mare - zdjęcie

Weston Super Mare

Poprzednia podróż

Śnieżka zdobyta! - zdjęcie

Śnieżka zdobyta!

Następna podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022