Muzeum Zabawek

Komentarze 9
2013-08-07

Miała być wycieczka z całej Kudowy, ale Muzeum Zabawek jest tak swoistym światem, że postanowiłam je rodzielić. Już nieraz spotkałam się z opinią, że Muzeum jest nie tylko dla dzieci, a może nawet głównie dla dorosłych 🙂 Mogę to w pełni potwierdzic, owszem dzieciom się podobało, ale chyba wiecej ochów i achów wydawaliśmy my i inni dorosli 🙂 To jak wejść ponownie do świata dzieciństwa, dosłownie niektóre zabawki niczym wyjęte z własnego pokoju albo babcinej izby. Super sprawa, taka różna od obecnej chińszczyzny, zabawki drewniane, malowane, z materiału. Zołnierzyki wspaniałe, nie takie odpustowe, jak to teraz się kupuje wszystkie jednakowe i ledwo stojące, tylko kolorowe, róznej rasy i z przeróżną bronią, każdy inny. To naprawdę fajne Muzeum i polecam każdemu, kto zawita do Kudowy Zdroju. Jest też dawna sala lekcyjna, w której nam się spodobało, więc pyknęliśmy pamiątkowe zdjęcia 🙂

Muzeum Zabawek
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Muzeum Zabawek w Kudowie
Kudowa Zdrój
Muzeum Zabawek Bajka w Kudowie
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Muzeum Zabawek Kudowa
Kudowa Zdrój
Dawna szkolna sala
Kudowa Zdrój
Kudowa Zdrój
Muzeum Zabawek
Kudowa Zdrój
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danusia
03 wrzesień 2013 20:57

Kolejna relacja o Muzeum Zabawek w Kudowie,bardzo ciekawa i piękne foty.  I kolejny dowód na to,że szlaki krajtroterów z PSz często się przecinają.

Anna Piernikarczyk
03 wrzesień 2013 19:32

Lale cudne, ale o dziwo, podobnie jak Romek wrażenie zrobił na mnie indianin zołnierzyk, mieliśmy takie w domu i z bratem graliśmy często 🙂

Danuta
03 wrzesień 2013 19:11

Jak to fajnie tak móc przenieść się w czasie- w świat bajek, lalek i zabawek. Hm ... Taką lalkę z "prawdziwymi" włosami jeszcze gdzieś mam. Przechylona mówiła "mama" . Dobrze, że są takie muzea zabawek gdzie można powspominać .

Pozdrawiam :-)

Roman Świątkowski
03 wrzesień 2013 14:53

Najbardziej wpadła mi w oczy figurka indianina. Kto z nas chłopcy w dzieciństwie nie bawił się żołnierzykami lub je nie zbierał. W latach 70 gdy miałem, oj - mały byłem. Zbierałem czy kolekcjonowałem małe figurki również takie za zdjęciu.

Byłem w muzeum zabawek w Kielcach , Karpaczu ale w Kudawie - Zdrój nie.

Fajna rodzinna zabawa i nauczycielka się znalazła.

Pozdrawiam.

Anna Piernikarczyk
03 wrzesień 2013 12:10

Dzięki, chętnie zobaczą to w Karpaczu na Twoich zdjęciach 🙂

Ela
03 wrzesień 2013 12:01

Super sprawa. Muzeum zabawek jest też w Karpaczu. Muszę odnaleść zdjęcia. Śliczne zdjęcia, stare dobre czasy. Śliczne zdjęcia. 

Ostatnio edytowany: 2013-09-03 12:16

marian
03 wrzesień 2013 11:40

Przypominasz nam dziecinne lata.Fajnie.

Anna Piernikarczyk
03 wrzesień 2013 11:37

Jest klimat 🙂 A teraz mamy na czasie, bo Natalia siedzi pierwszy raz w szkolnej sali 🙂 Dziś pierwsze lekcje, więc myśli skupić nie mogę i jestem idealnym przykładem na to, że rodzice bardziej przeżywają niż dzieci, choć i ona podekscytowana jest bardzo 🙂

Catewa
03 wrzesień 2013 11:34

Masz rację, niesamowite miejsce. A ten kredensik!

Wycieczka na mapie

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Weston Super Mare - zdjęcie

Weston Super Mare

Poprzednia podróż

Skansen w Kudowie - zdjęcie

Skansen w Kudowie

Następna podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022