"Żabie Doły" w Bytomiu

Komentarze 10
2012-04-20

Zespół przyrodniczy "Żabie Doły" leży na granicy Bytomia, Chorzowa i Piekar Śląskich. Są te tereny pogórnicze, ale pod względem przyrodniczym bardzo cenny obszar, szczególnie w dziedzinie ornitologii. Bytują tu liczne gatunki ptactwa wodnego.

Świetne miejsce dla fotoamatorów, łabędzie wprost wchodzą w kadr. Również mewy śmieszki na wyciągnięcie niemal ręki.

Żabie Doły
Żabie Doły w Bytomiu
Żabie Doły w Bytomiu
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danuta
23 kwiecień 2012 11:21

Piękne zdjęcia Aniu i wspaniała, choć niedaleka wyprawa. Kolejny przykład, że nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć interesujące miejsce. Pozdrawiam cieplutko  :-)

Anna Piernikarczyk
22 kwiecień 2012 20:54

Polecam się na przyszłość 🙂

Anna Siemomysła
22 kwiecień 2012 20:51

Aniu!

Piękne, piękne zdjęcia! No i zdecydowanie przy następnym pytaniu Romka - co robimy z tak pięknym dniem, odpowiem - jedziemy do Bytomia!!! Za to natchnienie dziękuję!

Pozdrowienia!

Ostatnio edytowany: 2012-04-22 20:52

Adam Prończuk
21 kwiecień 2012 20:44

Są plusy działalności eksploatycyjnej człowieka. W dzieciństwie ulubionym miejscem zabaw i pierwszych wypraw wędkarskich  były  glinianki i zalane wyrobiska. Teraz mamy gdzie focić. 

mokunka
21 kwiecień 2012 16:51

No proszę Ania, podobnie jak Paweł, nie musieli szukać daleko.Tyle fajnych fot , wiosenny spacerek i już nowa wycieczka na PSz 🙂

Wystarczy rozejrzeć sie dokladnie wokół, tyle jest pieknych miejsc , godnych uwagi i odwiedzenia. pozdrawiam🙂))

Anna Piernikarczyk
21 kwiecień 2012 16:40

Dzięki Wam 🙂 nie napisałam jeszcze relacji a tu już tyle postów 🙂 

Pewnie że możesz Stasiu, piękna pogoda się nam wczoraj trafiła, bo to wczoraj byliśmy. No żab nie uświadczyłam, ale to było tak. Po pierwsze byliśmy tam wstyd się przyznać pierwszy raz. Chciałam już jechać rok temu ale się jakoś nie złożyło. No i jak zobaczyłam wczoraj te łabędzie, to zapomniałam o Bożym świecie i w ogóle o tych żabach zapomniałam i w sumie tak dziś myślałam, że żadnej nie widziałąm 🙂 A w ogóle to Dominika po 3 minutach pobytu rozcięła dłoń jakąś trawą i to tak dość mocno jak na taką małą rączkę i praktycznie cały czas przepłakała na taty rekach. Więc takie to są wyjazdy z dziećmi 🙂 Dzisiaj się tłumaczyła w domu że płakała bo była "klew" i bolało 🙂 Więc to tak na szybko było


21 kwiecień 2012 15:57

Nasyciłaś moje oczy zjawiskową przyrodą. Pozwolisz, że niektóre zdjęcia ściągnę sobie na tapetę? Pozdrawiam

Jacek Herok
21 kwiecień 2012 14:35

Pięknie, byłem dziś rano będę i wieczorem. Uwielbiam to miejsce.

toja1358
21 kwiecień 2012 14:27

Aniu! Zdjęcia jak zwykle piękne, ujęcia artystyczne. Tylko GDZIE TE ŻABY???!!! No, gdzie?🙂))

Paweł Gąsiorek
21 kwiecień 2012 14:25

Dzisiaj mialem mniej szczęścia ! Bażanty uciekały!!!!!

 

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022