Jezioro Żywieckie o świcie

Komentarze 6
2011-08-15

Start w Ślemieniu o godzinie 6.15, potem wyjazd do Tresnej, nad Jezioro Żywieckie. Może trochę za późno wyjechaliśmy, bo chyba najlepsze spektakle, jak to nazywamy, odbywały się podczas jazdy. Ale też prawda jest taka, że miała być piękna pogoda, a tu nawet w 1 miejscu zastał nas mały deszczyk. Nic nie szkodzi, chmury dodały tylko uroku.

Piękne widoki, najpierw na tamce w Tresnej, nasz stały punkt postojowy, potem kilka innych miejsc. Najbardziej podobało mi się ostatnie miejsce, nad samym jeziorem, gdzie było kilku wędkarzy. Nazwałam sobie to miejsce fjord, bo takie skojarzenia mi się nasunęły.

Fajnie, muszę powtarzać takie wyprawy o wschodzi słońca 🙂

Więcej moich zdjęć na photoblogu

Jezioro Żywieckie w Tresnej
Jezioro Żywieckie w Tresnej
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
21 sierpień 2011 07:15

No tak 🙂 Dziękuję 🙂

Zofia i Jan Grabarczyk
20 sierpień 2011 22:18

Pani Aniu!!!  Bombowe zdjęcia   ale w opisie wycieczki wielki , zasadniczy błąd  -  nie rybacy  a  wędkarze. Pozdrawiam 

Anna Piernikarczyk
18 sierpień 2011 14:55

🙂 dziękuję Wam

Nawet w ciągu dnia to fajne miejsce, jeszcze chcę o zachodzie porobić fotki, jak jechaliśmy w piątek to przejeżdżaliśmy przez tamkę z planami zatrzymania się na zachód słońca, ale zakorkowane Bielsko sprawiło, że dotarloiśmy już zbyt późno, już się ciemniło. Zachód z tego co wiem lepszy jest od strony włąśnie drogi na Ślemień.

Marcin Walczak
18 sierpień 2011 13:20

Kapitalna sprawa, musze się kiedyś tak wczesnie wybrać w te okolice!

Paweł Gąsiorek
18 sierpień 2011 12:19

Super Fotki!

Adam Prończuk
18 sierpień 2011 10:47

Lustereczko działa!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022