Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku

Komentarze 5
2011-07-09

Cały Park w Rybniku Kamieniu to świetne miejsce na weekendowy wypoczynek z rodziną. Choć trochę na razie pamięta czasy minionej epoki, coraz bardziej przypomina nowoczesny ośrodek.

Korty tenisowe

Dino Park w Rybniku
Dino Park w Rybniku

Pochwalę się przy okazji, że wczoraj moja siostra z mężem otwarli korty tenisowe w tym parku.

Rodzinny Park Atrakcji

Od niedawna, bo od czerwca tego roku (2011) w Parku istnieje Rodzinny Park Atrakcji, przeniesiony tu z innej części Rybnika, znad Zalewu Rybnickiego.

Park jest całkiem fajny, ale jeśli mam być szczera, trochę drogi. Nas bilety kosztowały 53 zł (3 osoby, bo Dominika miała za darmo, do 3 lat), za powiedzmy około 2 godziny. Oczywiście można być dłużej, ale obejście wszystkich atrakcji nie trwa aż tak długo, a place zabaw aczkolwiek bardzo tutaj ciekawe, można mieć za darmo w innych miejscach.

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku Kamieniu

Oczywiście dzieci były bardzo zadowolone 🙂

Jest Dino Park z kilkudziesięcioma dinozaurami, kilka z nich wydaje odgłosy i porusza głowami i ogonami. Pomiędzy nimi przechadzają się młode lamy, owieczki i kozy.

Jest też Bajkowa Kraina - czyli Domek z Piernika, Kot w Butach i inne postaci poupychane to tu to tam. Są ładne, plastikowe i bezpieczne place zabaw i kilka dodatkowo płatnych atrakcji, jak kolejka dla dzieci, hokej lodowy itp.

Dla dzieci atrakcja bardzo fajna, dla rodziców trochę mniej 🙂

Bajkowa Kraina w Rybniku
Bajkowa Kraina w Rybniku

Rodzinny Park Atrakcji
Rybnik-Kamień
ul. Hotelowa 12
tel. 32 444 92 00, 606 252 202
biuro@rparybnik.pl
www.rparybnik.pl
Bajkowa Kraina w Kamieniu
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
17 sierpień 2011 11:54

No my byliśmy w ten weekend w Inwałdzie w Dinolandii, cena bez promocji 18 zł, taniej troszeczkę od Rybnika a Park wydaje mi się znacznie ładniejszy co prawda też dodatkowe rzeczy płatne, ale sam teren Parku znacznie bardziej zadbany i nie chodzi mi o same tylko dinozaury - ładna trawka, mostki, kwiaty, wszystko z większym gustem i pieniędzmi. No ja ogólnie uważam że trochę drogie te parki rozrywki skoro tyle rzeczy w środku płatnych bo faktycznie z małymi dziećmi w ciągu 1-2 godzin można zobaczyć wszystko łącznie z placem zabaw, więc koszt około 50 zł za rodzinę to troszeczkę przesada, no ale za kino trzeba podobnie zapłacić za 1,5 godziny, a jednak to większa atrakcja 🙂

elpa
17 sierpień 2011 11:11

 

Po oglądnięciu galerii na stronie Parku postanowiłam zabrać tam dzieciaki (musieliśmy przejechać 120 km). Niestety przeżyłam wielkie rozczarowanie. Cena absolutnie nieadekwatna do ilości atrakcji: większy plac zabaw, kilka postaci z bajek i dinazaury za ogrodzeniem, a wszystko na niezbyt dużej powierzni i wystarczy 45 minut by wszystko zobaczyć. Inne atrakcje: trampolinka, karuzelka, mini park linowy itd. są dodatkowo płatne. Jednak najbardziej nie podobało mi się zachowanie i postawa personelu. Panie były zniechęcone i mało pomocne. Musiałam ok. 10 minut czekać aż ktoś podejdzie i wpuści dzieci na "Łódź piracką" za którą dodatkowo płaciłam, a gdy już Pani przyszła, to miałam wrażenie że za chwilę uśnie na schodkach. Rozczarowałam się bardzo. A szkoda, bo to miejsce ma potencjał. Trochę reklamy, bardziej zaangażowany i uśmiechnięty personel, trochę dbałaości o estetykę miejsca ( błoto jest tak gdzie stoliki) i niższe ceny lub wliczenie w cenę tych płatnych atrakcji i bedzie fajnie 🙂
 
mirosław
22 lipiec 2011 21:18

fajny park na rodzinną wycieczke na niedzielne popołudnie

Agnieszka Kaczyńska
12 lipiec 2011 08:03

w Jurowcach k/ Białegostoku jest podobny park dinozaurów.

darek myste
11 lipiec 2011 13:26

fajne miejsce, napewno się wybiorę

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022