Park Jurajski w Rybniku

Komentarze 5
2009-04-25
Rybnicki Dinopark to świetna atrakcja dla dzieciaków. Co prawda jest malutki, ale bardzo sympatyczny. Znajduje się nad Zalewem Rybnickim, dokładną lokalizację można zobaczyć na ich stronie oficjalnej która podam na dole.

W Parku Jurajskim znajduje się kilkadziesiąt figur różnych dinozaurów, nie betonowych, tylko bardzo fajnych, kolorowych wyglądających jak prawdziwe. Na wiekszośc mozna siadać, tylkonie na takie, które są ruchome i wydają odgłosy. Świetna sprawa.

Poza tym jest duża piaskwnica z łopatami plastykowymi, w której mozna odkopywać "szkielet" dinozaura. Dzieci na pewno nie będą się tu nudzić, Natalia była zachwycona, najpierw ryki dinozaurów nieco ją wystraszyły, ale potem była już świetna zabawa. Polecam dla maluchów.

Bilety: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy, dzieci do 4 lat bezpłatnie

http://www.parkjurajski.net
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Komentarze

Zostaw swój komentarz

2011-04-29 10:45:58

WAŻNA INFORMACJA!

Od tego roku Dino Park i Bajkowa Kraina (nowo powstała) zmieniają adres - teraz będą w Rodzinnym Parku Atrakcji w Parku w Rybniku-Kamieniu!

2010-06-01 09:49:20
Niestety nie widziałem żadnych z powyższych miejsc, ale właśnie otworzyli Park dnozaurów w Łebie i tam się z pewnością wybiorę. Mam nadzieję że pogoda w nadchodzący długi weekend pozwoli na odwiedzenie tego miejsca. Poniżej załączam link do strony tego Parku. Pozdrawiam
http://www.lebapark.pl/index.php
2009-05-09 22:25:09
Ja byłam w Parku Jurajskim w Bałtowie i widzę dużą zbieżność między tymi dwoma parkami bo niektóre dinusie identyczne🙂
2009-04-28 10:30:15
No dla dziecka super miejsce, a przy tym co ważne, nie na odludziu gdzieś, tylko w super miejscu, nad Zalewem, gdzie dostepne są też inne atrakcje i mozna po prostu spędzić przyjemny dzień z rodziną.
2009-04-27 14:50:29
Fajne miejsce szczególnie dla dzieci, ja odwiedziłem wiele podobnych miejsc jednak najbardziej mi i moim dzieciom podobała się Zaurolandia w Rogowie, która leży przy trasie między Gnieznem, a Bydgoszczą.

Wycieczka na mapie

Odkrywaj dalsze nasze podróże
Anglia - zdjęcie

Anglia

Poprzednia podróż

Pniowiec - letni azyl - zdjęcie

Pniowiec - letni azyl

Następna podróż

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 37 000 polubień, a na Instagramie 2 800 Obserwujących.
Copyright 2005-2021